تست سرعت اینترنت

تست سرعت اینترنت

این روزها یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب سرویس دهندگان اینترنت سرعت سرویس ارائه شده می باشد. اما چگونه می توان سرعت را فهمید؟ چگونه میتوانیم سرعت ارسال و دریافت سرویسمان را متوجه شویم؟
اگر از مشترکان سرویس های اینترنت پاناوان باشید میتوانید از طریق وبسایت فروشگاه پاناوان به راحتی سرعت سرویس دریافتی تان را بفهمید.
ابتدا مودم ADSL خود را از طریق کابل به لپ تاپ یا pc وصل کنید زیرا در برخی موارد شبکه وای فای تحت تاثیر نویز محیط قرار گرفته و در این حالت نتیجه تست قابل استناد نخواهد بود. در صورتی که از vpn استفاده میکنید موقتا آن را قطع کنید زیرا در نتیجه تست موثر میباشد.
قبل از انجام  تست هر گونه نرم افزار یا سیستم دیگری را که به اینترنت متصل می باشد ببندید، در غیر اینصورت پهنای باند باقیمانده به جای کل پهنای باند سرویس دریافتی نمایش داده می شود.
دقت کنید که پارامترهای فیزیکی خط بر سرعت سرویس تاثیرگذار میباشد، بنابراین ممکن است خط تلفن شما بدلایلی مانند نویز قابلیت ارائه سرعت های بالا نداشته باشد که در اینصورت ابتدا با کارشناسان بخش فنی شرکت تماس حاصل کنید تا در صورت نیاز از طریق مخابرات سرعت و کیفیت خط تلفن شما افزایش یابد.
جهت انجام تست وارد سایت فروشگاه به آدرس shop.panaone.com شوید و روی قسمت تست سرعت کلیک کنید.

پس از کلیک روی قسمت تست سرعت صفحه دیگری باز میشود، در این صفحه روی دکمه شروع کلیک کنید.

با زدن روی دکمه شروع سرعت ارسال و دریافت نمایش داده میشود.

لازم به ذکر است که در سرویس ADSL سرعت دریافت و ارسال همواره متفاوت است. اگر سرعت شما مطابق با سرعت سرویس نبود از طریق تماس با پشتیبانی پیگیری کنید.

برای تجربه اینترنت پر سرعت و مطمئن به فروشگاه پاناوان مراجعه کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.