راهنمای مشاهده حجم باقیمانده

راهنمای مشاهده حجم باقیمانده

جهت مشاهده حجم باقیمانده سرویس خود ابتدا وارد سایت shop.panaone.com شوید و از قسمت نشان داده شده در شکل وارد حساب کاربری خود شوید. لازم بذکر است در صورتی که نام کاربری و رمز عبور را فراموش کرده باشید می توانید با شماره ۱۴۵۵ تماس گرفته و درخواست نمایید رمز عبور و نام کاربری به کد ملی شما تغییر یابد.

پس از ورود صفحه زیر را مشاهده می کنید:


در قسمت ۱ نام و نام خانوادگی خود را مشاهده می کنید. در قسمت ۲ شماره سرویس خود را می توانید ببینید، شماره سرویس همان شماره تلفنی است که سرویس ADSL روی آن ارائه می شود. اگر روی چند شماره تلفن به نام خودتان سرویس داشته باشید با کلیک روی مثلث کوچک سمت چپ قسمت نشان داده شده لیست شماره های سرویس نمایش داده می شود که با کلیک روی هر شماره سرویس اطلاعات مربوط به همان شماره، پایین این بخش نمایان می شود.
بعد از انتخاب شماره سرویس در قسمت شماره ۳ مشخصاتی همچون تاریخ شروع و پایان سرویس و میزان حجم باقیمانده سرویس مربوطه را می توانید ببینید. با توجه به اینکه هر سرویس شامل سه بخش ترافیک بین الملل، ترافیک داخلی و تافیک پیامرسان داخلی می باشد شما می توانید اطلاعات هر بخش را به تفکیک در ستون های جداگانه مشاهده کنید.

 

راه کوتاهتر برای اطلاع از حجم و زمان سرویس این است که در قسمت آدرس مرورگر آی پی 188.136.136.58 را تایپ کنید.در صورتی که اتصال شما به اینترنت برقرار باشد امکان مشاهده حجم و زمان باقیمانده سرویس برای شما وجود خواهد داشت.

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید 🙂