غیر فعال کردن آپدیت خودکار در اندروید

غیر فعال کردن آپدیت خودکار در اندروید

شاید بارها و بارها این سوال در ذهن شما ایجاد شده که چرا حجم اینترنت من بدون اینکه استفاده کنم تمام میشه؟! و حتما اولین احتمال در ذهن شما کم فروشی سرویس دهنده ای است که از سرویس هایش استفاده میکنید.


ولی قبل از هر چیز لپ تاپ، کامپیوتر و موبایل خود را بررسی نمایید تا مطمئن شوید بصورت مخفیانه و دور از چشم شما برنامه های خود را آپدیت نکنند، زیرا باعث مصرف بخش زیادی از حجم اینترنت مصرفی شما خواهد شد. قبلا در مقاله ای نحوه غیر فعال کردن آپدیت برنامه های گوگل پلی توضیح داده شد اما در این مقاله به شما آموزش میدهیم آپدیت خودکار اندروید را غیر فعال نمایید.
حتما برای شما نیز پیش آمده که پس از خرید تلفن همراه جدید و یا پس از تنظیمات کارخانه احساس کندی و کم شدن میزان دیتای خریداری شده را داشته باشید که بسیار آزار دهنده است. اما دلیل اصلی رخ دادن این دو اتفاق بصورت همزمان چیست؟!
در پاسخ به این سوال این گونه می توان گفت که مشکل احتمالی رخ داده در تلفن همراه شما متعلق به آپدیت خودکار تلفن همراهتان است چرا که این فرآیند در حالت پیش فرض یا Default تنظیم شده است و برای اینکه چنین مشکلی را برطرف سازید، باید این فرآیند را به سادگی غیر فعال نمایید.
رای اینکار وارد صفحه تنظیمات گوشی خود شوید، و قسمت software update را باز کنید
در بعضی از تلفن های همراه این بخش در قسمت about device قرار دارد


پس از ورود به software update دکمه کشویی download updates automatically را در حالت خاموش ا غیر فعال قرار دهید

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید:)