پشتیبانی از خدمات

با تشکر از انتخاب شما واحد پشتیبانی پاناوان در  تمام روز های هفته اماده پاسخگویی به مشتریان میباشد.کارشناسان پشتیبانی متخصص و دوره دیده این شرکت تمام تلاش خود را جهت تسریع در رفع مشکلات شما انجام خواهند داد. کارشناسان ما طوری اموزش دیده اند که انتظارات شما را برآورده نمایند و همواره در تماس و ارتباط مستقیم با مشتریان باشند.کارشناسان فنی ما با  ارزیابی اولیه، طبقه بندی و اولویت بندی در زمینه مشکلات و درخواستهای گزارش داده شده توسط مشتریان، انجام مرحله به مرحله عیب یابی و سعی در حل مشکل کاربر در اولین تماس، اقدام به حل سریع مشکلات مینمایند و ارجاع تماس کاربر به سرگروه و یا کارشناسانOut bound در صورتیکه حل مشکل از توانایی فنی کارشناس خارج باشد انجام خواهد شد.همچنین این کارشناسان با ارائه ایده های نو به مدیریت بخش در جهت کمک به بهبود مداوم فرایندها اقدام مینمایند.

جهت تماس با پشتیبانی پاناوان به یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

1- در سایت shop.panaone.com در بخش گفت و گوی آنلاین با متخصصان پشتیبانی فنی به‌صورت آنلاین  گفت‌وگو و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایید.

 

2-در سایت panaone بعد از Login کردن، در قسمت مشترکان شخصی/پشتیانی از خدمات/اتصال به سامانه خرابی با انتخاب گزینه «اعلام مشکل» مشکل خود را توضیح دهید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن متخصصان ما پاسخ‌گوی شما باشند.

همچنین شما می‌توانید بدون نیاز به تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی فنی مشکلات سرویس خود را برطرف نمایید:

همچنین در سایت پاناوان مستندات مربوط به بخش های مختلف و همچنین سوال و جواب های رایج قرار داده شده ، مشکلات سرویس خود را شناسایی و با انجام راهنمایی‌های مربوطه، آن را برطرف کنید.

چنانچه مایل هستید مشکل شما از طریق مراجعه حضوری حل شود، می‌توانید از طریق تماس با شماره 03136106 درخواست خود را به بخش پشتیبانی پاناوان ارائه نمایید. بخش پشتیبانی حضوری پاناوان به محض دریافت تقاضای مشتریان بلافاصله برای برطرف‌کردن مشکل به محل مراجعه خواهند کرد. چنانچه مشکل ایجاد شده به‌دلیل نقص در خدمات باشد، هزینه‌ی برطرف ساختن این مشکل بر عهده پاناوان و در غیر این‌صورت هزینه‌ی ارایه‌ی خدمات تکمیلی مطابق تعرفه‌های پاناوان بر عهده مشتری خواهد بود.


مزایای خدمات پشتیبانی فنی

پاناوان با به کارگیری تمامی پشتوانه‌های علمی و فنی خود و هم‌چنین تجربه‌ی کارساز خویش در ارایه‌ی خدمات به هزاران مشتری، می‌کوشد تا شیوه‌های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد. مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پشتیبانی پاناوان را می‌توان به‌صورت زیر برشمرد:

1- استفاده از نیروهای پشتیبانی  متخصص و دوره دیده

بهره‌گیری از کارکنان و متخصصانی که به‌صورت ویژه از روحیه‌ی احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پی‌گیری مشکلات مشتریان برخوردار باشند، شیوه‌ی رایج در انتخاب متخصصان پشتیبانی پاناوان میباشد. این کارشناسان از میان نیروهایی که دانش کافی برای پاسخ‌گویی به سوال‌های مشتریان داشته باشند انتخاب می‌شوند و مشتریان را به گونه‌ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کم‌ترین زمان و هزینه به پاسخ‌های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

2-استفاده‌ سیستم های مکانیزه در پاسخ به مشکلات مشتریان

پاناوان با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات تلاش می‌کند تا ساز و کار پاسخ گویی به مشتریان را به بهترین شکل ممکن مکانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین زمان ممکن به موثرترین پاسخ دست یابند. در این روش به هنگام تماس مشتری و بیان هر گونه مشکل، موارد در نرم‌افزار مرتبط ثبت و برای آن مشکل ticket باز می‌شود. کارشناسان فنی ما با  ارزیابی اولیه، طبقه بندی و اولویت بندی در زمینه مشکلات و درخواستهای گزارش داده شده توسط مشتریان، انجام مرحله به مرحله عیب یابی و سعی در حل مشکل کاربر در اولین تماس، اقدام به حل سریع مشکلات مینمایند و ارجاع تماس کاربر به سرگروه و یا کارشناسانOut bound در صورتیکه حل مشکل از توانایی فنی کارشناس خارج باشد انجام خواهد شد.همچنین این کارشناسان با ارائه ایده های نو به مدیریت بخش در جهت کمک به بهبود مداوم فرایندها اقدام مینمایند.. تاریخچه تماس ها وتیکت های مشترک در سیستم تیکت ثبت و نگهداری میشود .موارد ثبت شده در نرم‌افزار، در تماس‌های بعدی مشترک قابل مشاهده خواهد بود و به حل سریع‌تر مشکل کمک خواهد کرد.

                   3- گسترده بودن دامنه‌ی پشتیبانی از خدمات

ما معتقدیم بهترین مشتریان را داریم که شایسته بهترین مراقبت ها هستند..پاناوان با بر عهده گرفتن مسئولیت انجام فعالیت‌هایی که گاه حتی در قراردادهای منعقد شده با مشتریان از آن‌ها صحبتی به میان نیامده است، می‌کوشد تا خدمات کاملی را به مشتریان ارایه کند و رضایت خاطر آنان را فراهم سازد.

4-رسیدگی به مشکلات مشتریان در زودترین هنگام

تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی پاناوان تلاش می‌کنند تا با شناسایی دقیق مشکلات مشتریان، مشکلات آنان را در زودترین زمان ممکن برطرف سازند. رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در زودترین هنگام از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت می‌گیرد.