پرتال پاناوان

آریانا گستراسپادانا با برند تجاری پاناوان در یک نگاه

سال تاسیس: 1376

دفتر مرکزی: اصفهان- شیخ صدوق شمالی

دفتر توسعه و روابط تجاری: تهران- سردار جنگل

وب سایت رسمی:www.spadana.net

www.panaone.com

حوزه فعالیت: ارتباطات و فناوری اطلاعات

محدوده فعالیت: کل کشور

 

افتخارات ملی

اخذ رتبه یک شورای عالی انفورماتیک در سال 1394

اخذ لوح تقدیر برترین دیتاسنتر کشور از معاون رئیس جمهور و وزیر ارتباطات در سال 1394

عضو شرکت­های دانش بنیان در حوزه محصولات و خدمات XaaS در سال 1394

اخذ گواهینامه اشتهار کیفیت از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 1393

اقدام جهت اخذ موافقت اصولی پروانه FCP ( ارتباطات ثابت) و MVNO ( تلفن همراه) در سال 1394

افتخارات استانی

کسب رتبه برترین اپراتور توزیع پهنای باند در سال 1393

دارنده بزرگترین دیتاسنتر بخش خصوصی در مرکز و جنوب کشور

دارنده بزرگترین شبکه انتقال بی­سیم در سطح استان اصفهان با بیش از 200 سایت بی­سیم

بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان وسیله­ای برای ارائه خدمات به تمامی ذینفعان در سطوح مختلف  صاحبان صنایع، سازمانها، شرکتها، و خانواده­ها به گونه­ای که آنها به آسانی و آسودگی خاطر بتوانند تمام نیازهای ارتباطی و اطلاعاتی خود را از طریق ما مرتفع نمایند.

از آنجاکه یکی از نیازهای اساسی انسانها برقراری ارتباط و دسترسی به اطلاعات  محسوب می­شود، شرکت آریاناگستراسپادانا ماموریت خود را بر مبنای رفع تمام نیازمندیهای اطلاعاتی و ارتباطی، تمام صاحبان صنایع، سازمانها، ارگانها، شرکت­های بزرگ و متوسط و خانواده­ها پایه گذاری نموده و در قالب سرویس­های فناوری اطلاعات و ارتباطات حوزه­های محلی، ملی و بین­الملی مبتنی بر تکنولوژی XaaS علاوه بر ایجاد ارزش و منفعت برای همه ذینفعان، در تنوع، گستردگی ، دسترسی آسان و پایداری ، زمینه رشد و توسعه سرویس­ها را فراهم می­نماید. در این راستا توجه به حفظ ارزش­ها ، فرهنگ، اصول اخلاقی و اعتقادی جوامع تحت پوشش سرویس­ها بعنوان مبنایی برای ارائه سرویس منظور خواهد شد. از آنجایی که اجرای رسالت فوق نیازمند بکارگیری سرمایه انسانی و سرمایه اجتماعی و قرارگرفتن محوریت دانش در شرکت می­باشد. لذا استفاده از بهترین پرسنل که علاوه بر تخصص کاری از مسئولیت پذیری و انگیزه­های رشد و پیشرفت و بنیه نوآورانه و قدرت بالا در برقراری ارتباط با مشتری، در دستور کار خود قرار خواهد داد، برخوردار می­باشند.

 

شرکت آریاناگستر اسپادانا در رابطه با جاری سازی موفق استراتژی‌ها و خط‌مشی‌های پشتیبان و اجرای رویکردهائی به منظور تحقق مسئولیت‌های اجتماعی، برداشت‌های ذی نفعان، شاخص‌های عملکردی و دستاوردهای مرتبط با رویکردها را در دوره‌های زمانی متناسب، اندازه‌گیری و تحلیل می‌کنند.

الف)برداشت ها: ‌ نشان‌دهنده درکی است که جامعه و ذینفعان ذیربط، از اجرای رویکردهای مرتبط با مسئولیت ‌پذیری اجتماعی سازمان دارند و بیانگر میزان اثربخشی این رویکردها در جهت تحقق استراتژی سازمان در این زمینه است . این برداشت‌ها ممکن است از منابع مختلفی از جمله نظرسنجی‌ها، گزارش‌ها، مقالات، نشست‌های عمومی، سازمان‌های غیردولتی، نمایندگان جامعه و مسئولین دولتی به دست آید

ب)شاخص های عملکردی: ‌ مجموعه‌ای از شاخص‌های درونی هستند که به منظور پایش، تحلیل، بهبود فرآیندها و پیش‌بینی برداشت‌ها درارتباط با رویکردهای مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی بکار گرفته می‌شود و بیانگر میزان کارائی و اثربخشی این رویکردها است.

« به نام خدا »

بیانیه خط مشی کیفیت

شرکت آریانا گستر اسپادانا به عنوان یکی از شرکتهای برتر در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات متنوع ، مطمئن و با کیفیت در سطح کشور، در راستای حرکت در مسیر تعالی سازمانی و تبعیت از اصول ارزشی خود یعنی مشتری مداری و حفظ کرامت انسانی کارکنان و سایر ذینفعان به منظور حفظ و ارتقای کیفیت خدمات خود با استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد بین المللی ISO9001 و تعهد به بهبود مستمر آن ، اهداف کلان و رئوس خط مشی خود را به شرح زیر اعلام می دارد:

  1. افزایش سطح رضایتمندی و اعتماد مشتریان و سایر ذینفعان از طریق شناسایی و درک نیازهای حال و آینده آنان
  2. توان افزایی و ارتقاء سطح شایستگی ، توان علمی ، مهارت ، انگیزه ، مشارکت و رضایتمندی کارکنان به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمان.
  3. نهادینه نمودن فرهنگ بهبود مستمر و تعهد در قبال کیفیت و افزایش سطح مسئولیت پذیری در تمامی حوزه های کاری و رعایت الزامات قانونی مرتبط.
  4. برنامه ریزی و اقدام منظم جهت مدیریت صحیح منابع و کاهش اصولی هزینه ها ، دوباره کاریها و فعالیتهای فاقد ارزش افزوده به منظور افزایش بهره وری و چابکی سازمان در ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و قیمت مناسب در زمان مقرر.
  5. برنامه ریزی اصولی در جهت استفاده موثر از فرصتها ، ظرفیت ها و قابلیت های سازمانی در جهت کسب مزیت های رقابتی پایدار و ارزش آفرین.
  6. ترویج تفکر سیستمی و بکارگیری و توسعه استانداردها ، مدلها و سامانه های مدیریتی با تمرکز بر فرآیندگرایی و نتایج کلیدی عملکرد با بهره گیری از تحقیق ، پژوهش و نوآوری و تولید دانش در مسیر تعالی سازمانی و توسعه پایدار.
  7. ایجاد محیطی سالم ، ایمن ، پویا و توأم با خلاقیت ، مشارکت در فضای ارتباطی باز و صمیمی برای تمامی کارکنان و سایر ذینفعان .

بدون شک جهت دستیابی به موارد فوق نیاز به اتحاد و همدلی و مشارکت همگانی کارکنان در تمامی سطوح سازمان می باشد. مسئولیت بسترسازی ، تامین منابع و زیرساختها و برنامه ریزی راهبردی و حمایت لازم جهت استقرار ، حفظ و بهبود مداوم این سیستم و تحقق اهداف آن بر عهده اینجانب بوده و از تک تک کارکنان انتظار می رود با استعانت از خداوند متعال ، ضمن درک صحیح این خط مشی و بکار گیری مفاد آن در تمامی فعالیتهایشان نهایت سعی و تلاش خود را جهت اجرای دقیق این سیستم و پویائی و بهبود مستمر اثربخشی آن بکار گیرند.

آدرس دفاتر:
1- دفتر مرکزی: اصفهان، شیخ صدوق شمالی، بن بست هما (19)، مجتمع هما
2-دفتر تهران: تهران، بلوار سردار جنگل، خیابان شهید مخبری، بعد از میدان عدل، شماره 18، واحد 7

لینکی جهت اعلام اخبار استخدام و ثبت فرم استخدام   مطابق با وب سایت اسپادانا

صفحه ای جهت اطلاع رسانی مناقصات،استعلام ها و مزایده ها

صفحه ای جهت ثبت تامین کنندگان و اعلام استعلام قیمت ها که باید در دیتابیس ثبت گردد.در این صفحه امکان انتخاب نوع خدمت ارایه شده،قیمت پیشنهادی توضیحات تامین کننده