سرور اختصاصی پست الکترونیکی

امروزه تقریباً همه شهروندان و سازمانها با مفهوم پست الکترونیکی آشنایی دارند و درصد قابل توجهی از مردم دارای ایمیل اختصاصی در یک یا چند میل سرور مشهور دنیا نظیر یاهو یا گوگل می­باشند. اما آنچه شرکت آریاناگستراسپادانا بعنوان سرویس ارائه می­کند مجموعه امکاناتی است که هر سازمان می­تواند با دامنه اختصاصی خود، میل سرور مختص به خود را در اختیار گیرد.

با توجه به گسترش روز افزون کسب‌و‌کار بر پایه وب، سرویس ایمیل جزء لاینفک یک هاست خوب است. چرا که بسیاری شرکت ها پایه و اساس تعاملات کسب‌و‌کار خود با شرکا و مشتریانشان را بر پایه ایمیل بنا می‌کنند.

همین امر اهمیت انتخاب یک سرور ایمیل مطمئن و کارآمد را بیش از پیش مشخص می‌کند. میل سروری که هم از نظر رابط کاربری، کاربرپسند و راحت بوده، هم ظاهر و قالب زیبایی داشته باشد و  از همه مهمتر از درجه امنیت بالایی برخوردار باشد.

شرکت SmarterTools یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده نرم‌افزار ایمیل سرور می‌باشد که با سال‌ها تجربه، نرم‌افزار اسمارترمیل (SmarterMail) را تولید و ارائه می‌نماید. از سازمان‌هایی که به این شرکت اعتماد کرده و از مشتریان این شرکت می‌باشند می‌توان به NASA, Blue Man Group, Siemens, P&G و بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های دیگر اشاره نمود.

پاناوان با بهره گیری از نرم افزار SmarterMail و تعریف پلن های متناسب با نیاز مشتریانی که نیاز به راه اندازی ایمیل سازمانی دارند این نرم افزار را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با شماره 36106-031 داخلی 208 واحد هاستینگ پاناوان تماس حاصل فرمایید .

 

نام پلن SM1 SM2 SM3 SM4 SM5
تعداد صندوق پستی 20 40 120 نامحدود نامحدود
فضا 500M 1G 2G 5G 10G
پهنای باند (ماهیانه) 5GB 10GB 20GB 50GB 100GB
تعداد دامنه قابل میزبانی 1 2 2 3 4
دسترسی به ایمیل ها از طریق وب(webmail)
دسترسی به ایمیل ها از طریق Outlook
SMTP
POP3
IMAP
Calendar
چت آنلاین
امکان افزودن وظیفه یا Task
ارتباط با Google Drive
پشتیباتی از ایمیل های HTML
Email Forwarding/Aliasing
پاسخگوی خودکار ایمیل
دفترچه تماس
Catch All Email
Anti Spam Filters
تغییر رمز عبور
تعریف امضاء
قیمت (هزار تومان) 49 69 152 420 700

 

 

اجاره امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و پهنای باند اینترنت به منظور ایجاد یک سرویس دهنده پست الکترونیکی هدف اصلی این سرویس است. لذا سازمانها بجای آنکه مکاتبات رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی سازمان خود را از طریق ایمیل شخصی افراد و کارمندان خود داشته باشند (که ممکن است با خروج کارمند کلیه مکاتبات با کارمند منتقل شود) می­توانند با دراختیار داشتن این سرویس، مالکیت نقش­های سازمان را مستقل از افراد سازمان با اختصاص نام یا نقش مربوطه در دامنه اختصاصی همان شرکت داشته باشند. بعنوان مثال شناسه:­Hossein@yahoo.com می­تواند به شناسه Hossein@ariana.com  تبدیل شود و مدیریت سرور مذکور نیز در اختیار همان سازمان قرار گیرد.

شرکت­های بزرگ عمدتاً میل سرور اختصاصی­شان در محل شرکت خودشان است. اما بعلت نبود اینترنت با پهنای باند زیاد و پایداری آن، این سرور کارایی لازم را ندارد. شرکت­های کوچک و متوسط هم برای چنین سرویسی لازم است هزینه­های سنگینی متقبل شوند. لذا همه سازمانها و شرکتهای کوچک، متوسط و بزرگ مانند موسسات، نمایندگی­ها، شعبه­های فروشگاهی، شرکتهای مهندسی، مشاوره و … و حتی سازمانهای دولتی و خصوصی معظم می­توانند با صرف اجاره ماهیانه بسیار جزئی این سرویس را در اختیار گیرند.

مهمترین مزیت استفاده از این سرویس کنترل و مدیریت تعاملات الکترونیکی بیرون سازمان می­باشد. دارای توجیه اقتصادی زیادی است، اجاره صد ساله این سرویس معادل خرید یک سرور بدون نرم افزار و لایسنس و هزینه­های جاری آن است. همیشه در دسترس است و نیازی به پشتیبانی و تامین پهنای باند اینترنت به منظور استفاده Online ندارد.